על האונקָקולוגים.

אין ספק שצריך מזל בחיים. לפעמים אפילו לי יש קצת ממנו. בהגדרה "מזל" אני כולל את המפגש שלי עם ד"ר דיוויד גרג. הוא מעולם לא פגש אותי. למען האמת הוא אפילו לא רופא. דוקטור לפילוסופיה. כימאי. פגשתי אותו באינטרנט.
הוא היה ממש נחוץ לי כי התחלתי לכתוב ספר בנושא הסרטן. מחלות הסרטן. והוא פתח לי צוהר של הבנה. קבלתי ממנו, בכתובין, חומר נפלא שהיה חיוני ביותר, כי כל האונקָקולוגים הם בסך הכול, כך אמר לי בחור נבון, Bunch of Idiots.
אני אולי לא הייתי קורא להם "צבר של אידיוטים" אבל במחשבה שניה אולי לא היה מקום לדחות את המשפט.
כי הם באמת קצת, בלשון עממית, רוצחי תקווה וסיכוי.
אבל הרי הייתי אמור לכתוב על מחלת קרוהן וגם זו מחלה לא קלה. ראיתי חולים אלו במסגרת התמחותי. הכרתי את כל התרופות שהם קבלו. ידעתי שהן לא תרופות כי הן לא רפאו אפילו חצי חולה, בטח לא חולה אחד שלם. סתם דופקים לחולי קרוהן את החיים. מתוך בורות.

כהקדמה ארשום כמה מילים על DMSO. בשמו המלא Dimethyl sulfoxide. חומר נוזלי. ממיס מעולה. סונטז לראשונה בשנת 1866 ע"י מדען רוסי, אלכסנדר זייצ`ב. כאמור ממיס מעולה, בעל חדירות גבוהה גם דרך העור.
כולל במבנה שלו חמצן בר שחרור, גופרית ושתי מולקולות של מתאן. זה הכול.
ברפואה הנכונה הוא משמש כנוגד דלקת, כאנטיאוקסידנט, כמחדיר חומרים דרך העור.
רופא כמוני מעולם לא שמע עליו קודם. גם לא לשימוש גסטרואנטרולוגי.

אביא את המקור ממנו אני מביא את המיילים, שתרגמתי: http://www.krysalis.net/crohntest.htm.
זה מזעזע שאת הטיפול לשלושת החולים נתן דוקטור לכימיה, שמעולם לא למד רפואה ולא התעסק במחלת קרוהן. הוא לקח את האנציקלופדיה האדירה. עשה בה חיפוש. ושם מצא את הפיתרון.
אם אחרי הקריאה תמשיכו ללכת לגסטרואנטרולוגים- זו בעייתכם. אני רק תחנת ממסר למידע שמצאתי באינטרנט. אם אני מאמין לבחור שחקר את הנושא? יותר מאשר לכל גסטרואנטרולוג הנמצא בארץ. את הפאשלות של כמה מהם רשמתי בחוות דעת רפואיות לבית משפט.

כדי להקל על המעוניינים, את ה DMSO אפשר לרכוש שם: http://www.vitacost.com/DMSO-Pure-DMSO-4-fl-oz.
בקבוק של 120 סמ"ק. מחיר 11 דולר לא כולל דמי משלוח. אם היתה לי מחלת קרוהן, לא הייתי ממתין.

כותבת ברברה דה-מרקו:

" סבלתי מקרוהן מעל 30 שנה. למרות סטרואידים ותכשירי סולפה המחלה התקדמה ונאלצתי לעבור מספר ניתוחים, בהם אבדתי את כל המעי הגס ונותרתי עם אילאוסטומי- חיבור המעי הדק לדופן הבטן, עליו הנחתי שקית. בשנת 1998 עבדתי עם ד"ר דיוויד גרג. עבדתי רק חצי יום, כי יום שלם היה מעבר ליכולתי. הדלקת והכאב נמשכו, למרות הניתוחים. ד"ר גרג הבטיח לסרוק את האינטרנט כדי לעזור לי. בעקבות הבירור הוא הניח כי
ה- DMSO עשוי לעזור. כבעלת סוסים הכרתי את החומר, שנחשב לתרופה לסוסים. קניתי את הבקבוק והנחתי 2 כפיות ממנו על עור הבטן. תוך שעה כאב הבטן נעלם. המשכתי להניח את החומר על הבטן, 3 פעמים ביום, למשך חודש, על העור במקומות שונים בגוף. הנחתי שיש צורך לרפא את הדלקת כי הכאב חלף מזמן. עברתי לשימוש בג`ל, שהכיל 70% חומר פעיל והשאר היה מים. החומר המקורי ייבש את העור.

חלפו שלוש שנים מאז המפגש עם ה DMSO. הכאב חלף ואין לי צורך באף "תרופה" קונבנציונלית.
את ה DMSO לקחתי מספר מועט של פעמים במשך אותן 3 שנים. כל אימת שחשתי כי הדלקת שבה- מרחתי את החומר שלוש פעמים ביום, למשך שבוע. זה הכול. בשנתיים האחרונות נזקקתי לו פעמיים.
אין צל של ספק שלחומר נפלא זה יש יכולת ריפוי, גם אם לא מושלמת.
עבורי ה DMSO הוא נס. מה שמפליא שחומר זה הוא זמין, זול, ואינו זקוק לחתימת הקרוי רופא.

אני כותבת דוא"ל זה כדי לעזור לכל אותם רבבות חולי קרוהן, שנפלו לידיים לא נכונות, כאלו שלא יכולות להושיע."
—————–

הדוא"ל השני הוא של לורי דניאלו, שנשלח בשנת 1998:

"סבלתי ממחלת קרוהן במשך 10 שנים. טופלתי בסטרואידים ובתכשירי סולפה, ללא כל הקלה. בגלל תופעות הלוואי, ובשל חוסר הקלה, הפסקתי לקחת את הקרויות "תרופות" קונבנציונליות.
לפני שנה ספרה לי דודתי על דיוויד גרג וניסיונו. באותם הימים איבדתי כל תקווה כי אמצא הקלה מאותו הסבל. לא היססתי לנסות את החומר הלא מוכר על בשרי, על עורי.
התחלתי למרוח כפית או שתיים של החומר על העור כל אימת שהרגשתי את הכאב. אחרי 4 ימים התוצאה היתה מדהימה. הכאב עצמו חלף אחרי 20 דקות. התיאבון חזר. משקלי עלה. האנרגיות חזרו. הרגשתי נפלא.

בהמשך לקחתי גם מלטונין, 3 או 6 מ"ג בערב. כעת אני ממש בריאה, מרגישה מצוין, חזרתי לחיות."
——–

הדוא"ל השלישי הוא מאת רוז פורסט:
" לפני 35 שנה התחלתי לסבול מכאב בטן במקום מוגדר, שנמשך עד לפני שנתיים, עת פגשתי את דיוויד גרג.
באותן 35 שנים הכאב השתנה בעוצמתו, אך תמיד היה שם. בתחילה מקור הכאב אובחן בטעות כצלקת במעי הדק. חלק מהמעי נכרת. הכאב לא זז. אחר כך האמינו הרופאים כי מקור הכאב כליתי, כי עברתי פעם ניתוח להוצאת אבן בכליה. בשנת 1980 עברתי לקליפורניה. היו לי 16 אירועים של העברת אבני כליה ושני ניתוחים נוספים לשליפת אבנים. היום אני יודעת כי אבני כליה הן תופעה ידועה בחולי מחלת קרוהן.
החלטתי לחפש רופא אחר. גסטרואנטרולוג, שנתן לי בסופו של דבר את אבחנת קרוהן.
הוא נתן לי תרופות מתאימות מבחינתו, שעזרו מעט והביאו עלי את תופעות הלוואי הלא רצויות.

את דיוויד גרג פגשתי בשיעור של התעמלות אירובית, לפני שנתיים, במועדון הבריאות.
הוא נתן לי לקרוא את ממצאיו בנוגע למחלת קרוהן ו ulcerative colitis, שטופלו במלטונין וב DMSO.
מרחתי כף DMSO על הבטן ותוך שעתיים חשתי הקלה בכאבים. המשכתי בכך פעם ביום וכעבור 4 ימים הכאב נעלם. במשך השנה הפסקתי כל תרופה קונבנציונלית. באותה השנה חזר הכאב 4 פעמים, ונעלם מיד עם מריחת כף אחת ביום למשך 3-5 ימים. בשנה השניה למפגש עם ה DMSO, נזקקתי לו רק פעם אחת באותם 5 הימים. מאז אני בריאה לחלוטין.
אני כותבת זאת בתקווה שאוכל לעזור לעוד חולי מחלת קרוהן, הסובלים ממחלה קשה זו, ברת ריפוי, בידיים הנכונות."
——–

למען האמת לא ממש תרגמתי בדייקנות. התקשיתי. לכן הוספתי כמה מילים משלי, פה ושם. מגיע לי גם. הריני אני הוא שטרח, למען אותם בני ישראל הנאנקים תחת עבודת כימיקלים רצחניים.

יום כיפור בפתח. ההוא תמיד סלח לי. בטח גם הפעם. גם אם המילים שלי פגעו במי מהקוראים ואלו שלא קראו.
ההוא יודע כי כל מאבקי הוא למען אותם חסרי ישע. צדק רפואי NOW.
>

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

דילוג לתוכן