עלובי החיים.

היום לא הלכתי לחתור. יום שבת ואני יודע שהים היה סבבה.
החלטתי להמשיך בכתיבת הספר. כי אם אלך לחתור, עם היד על הלב, ילך לי היום. כאילו נירוונת החתירה וקרני השמש מכניסות אותי למצב של תרדמת זוּלה (ZULA) ׁׂ, כזותי שלמי בכלל בא לקרוא ולכתוב, ועוד משהו רציני שנועד בתקופה הקרובה לעיון חולי סרטן וקרוביהם החיים.
איך שהתחלתי לכתוב על ד"ר סיגר, וגם על ד"ר ביאר, באו לי בלב רחמים מוגדלים על חולי הסרטן, בישוב שלי ובכל הישובים בארץ. ועם העצבות בלב באה לי התעצבנות על כל האונקולוגים, הממלאים את המוני המחלקות ועוד יותר המוני מרפאות אונקולוגיות, ואט אט, או מהר יותר עד מאד, דוחפים את המסכנים שנפלו לידיהם אל יומם האחרון. כן, בטרם עת.
ועוד יש אגודה למלחמה בסרטן, וכמה שנותרו בחיים, בייחוד צעירים, משמשים שימון למערכת התעמולה. על כל שחקן כזה, ניתן להראות המון לוחות שיש.

אז הנה קטע באנגלית מאתר שממנו אני מסכם.
המילים קשות, גם אם הן פולוטיקלי קורקטיות:

Whole libraries can be filled with the papers written about cancer and its causes, but the contents of these papers fit on one little library visiting card." — August Bier

These outstanding prophetic words of August BIER were fully confirmed when scientist, Paul Gerhardt Seeger, M.D., demonstrated the cause of cancerous degeneration of a cell is disturbance of oxygen utilization, i.e. the incapability of the cell, brought about by carcinogenic noxae, of transferring the oxygen brought along by the blood cells to the hydrogen of the food substrate. And since this scientifically correct explanation fits on one small visiting card, the prediction of August BIER is thus confirmed.

"Everyone should know that the "War on Cancer" is largely a fraud" — Linus Pauling, two-time Nobel Prize Winner.

"Cancer is the ultimate expression of man`s wrong living habits" — J.E. LaTour.

"We understand that Oncologists do not like to hear about the effectiveness of other treatments because it may raise questions about their own deep-root theory and paradigm of toxic drugs, but obviously there is a failure in the perspective to cure cancer. Cancer patients cannot wait another 15 or 20 years for a possible cure. Since the war on cancer declared by Nixon, cancer was supposed to have been cured by 1976, then 2000 and now apparently 2015. I hardly believe people today will buy these types of stories and it is time to demonstrate a more open mind and a more open view on cancer and not to spend time on arguments, criticism, denial or even ridiculing alternative therapies as I see done on Lancet Magazine. It does not show professional ethics or at least respect for other systems that are not well understood, but are likely to be efficient." — Prof. Serge Jurasunas, HoliTerapias Institute, Lisbon – Portugal

אני יודע. רבים יחייכו למקרא השורות הבאות בעוד 10 שנים.
האונקולוגים הם עלובי החיים. מקצרי חיים. לא באשמתם. הם, כמו חברי מועדון דאע"ש, עברו שטיפת מוח, ולא חשוב מי השוטף. גם אלו וגם אלו מזלזלים במי שמנסה לפקוח את עיניהם. יש רק אללה. יש רק כימותראפיה.
הם מאמינים, האונקולוגים, בכימותראפיה לאחרים. רק שלעצמם הם לא יזריקו, ברובם, אם יתגלה בגופם צבר של התאים הממאירים.
מזל שמרבית הרופאים הפשוטים מבינים שחיסונים הם רעל. 80% מהם מסרבים לקבל חיסון לשפעת. זה מה שנמסר בתקשורת. אני מניח שהמספר גבוה יותר. הרי הסברנו להם, חברי ואני, כי חיסון הוא די חיסול. והם, הרופאים, תופסים בסוף עניין על מה שניסינו להבהיר לעם ישראל. בעברית. דרך האינטרנט.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

דילוג לתוכן