על הפלואוריד.

בטח יהיו קוראים שיגידו לעצמם, כי אני לא לידם:
אופסססס, הנה קם הגולם הזה על יוצרו.
יעני, משרד הבריאות אפשר לך לקבל תעודת רופא וגם תעודת מומחה, ואתה יורק לבאר שמאפשרת לך לעבוד.
תתבייש לך, יא גולם.

האמת, שיש מעט מן הצדק בדבריהם. זה נכון שאני קרעתי את התחת כשלמדתי ונגשתי לבחינות כדי לקבל את מספר הרישיון הרפואי ואחר כך שתי בחינות כדי שיגידו: נו, בסדר, אתה מומחה בכירורגיה כללית. הלוואי שלא תנתח, ואז התלבשתי על הרקטוסקופ והקולונוסקופ, כדי לזכות לכמה מילות תודה מפי אלו שזכיתי לסייע להם מבחינה בריאותית ולעיתים גם נפשית.

ולמה ההקדמה הארוכה?
כי כשסיימתי לפני שבוע לכתוב את חוות הדעת הרפואית לבית המשפט העליון, ועצם הכתיבה חייבה אותי לשקוע בים המידע בנושא נזקי ההפלרה לרך הנולד, ל IQ של הילדים, להנצה מוקדמת של שדי הילדונת, לפגיעה בבלוטת התריס ובלוטת האיצטרובל, לסרטן בכלל ולסרטן העצם בפרט ולריאות ולהמון איברים בגוף האדם, מה עוד שהמידע הזה, לפחות בחלקו המדאיג, היה ידוע עוד לפני שהגרמנים פלשו לדנמרק , הבנתי שבמשרד הבריאות, המתעקש בכל דרך להמשיך בתהליך ההפלרה, יושבים בני זונות, שכמו שאומרים בשוק מחנה יהודה-
הלוואי שישרפו באש של הגיהינום.
מה אותם, שאיני יודע את שמם, מתעקשים להכניס למים חומר, שכמו קדמיום וכספית ואלומיניום ועופרת, אינו נחוץ כלל לקיומו של האדם. מילא היו מכניסים פלואור הסידן, כזה המצוי בטבע. מילא היו מכניסים למי השתייה פלואוריד הנתרן, כזה ששמים במשחת שיניים, שזה רעיון דבילי, כי כבר הוכח בעולם כי תוספת פלואור למי השתיה שווה לתחת, גג פוגעת בשיניים, מלבד כל הנזקים הקשים שציינתי קודם.
משרד הבריאות מכניס חומצה פלואורוסיליצית מזורגגת, נורא רעילה, שהיא שארית הכנת דשן ברמת חובב או במקום אחר בעולם. ומי שופכין אלו מכילים את כל המתכות הרעילות, שציינתי קודם.

לא בקשתי להיות רופא נחמד.
אבל אם משרד הבריאות, שכל תפקידו לדאוג לאיכות המים, מעיז להכניס, בלי רשות האזרח, חומר רפואי (לדברי רופאי המשרד- טוב לשיניים?!) שלמעשה הורס המון חלקות בריאות, וכך יוצר תעסוקה לאלפי רופאים, כל שנותר לי לומר שבמשרד הבריאות נמצאות חלאות, שלעולם לא אבין את דרך מחשבתם.
היה בא לי לומר, אבל בגלל שאמא שלי היתה באוושוויץ לא אומר זאת בריש גלי, שבמשרד הבריאות יושבים כמה דמויי מנגלה הידוע לשמצה.

אם בית המשפט העליון לא יצווה "לכרות" את ידי השופכים רעלים למי השתיה שלנו, אנחנו בצרה.
מה שנותר לעם ישראל זה בריקדות…גיליוטינות,,,להתחיל מהתחלה…

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

דילוג לתוכן