מחלת Henoch-Schonlein Purpura

מחלת Henoch-Schonlein Purpura
בא לי לזרוק כפפה. בטח על הארץ. בגלל הגרוויטציה.
אשמח לראות האם יש בנמצא איזה מומחה ברפואת ילדים בישראל, בכיר הבכירים, שיהיה מסוגל להרים את הכפפה.
לעניות דעתי אותו הכי מומחה לא יהיה מסוגל להרים את הכפפה שאשליך, כמו שציינתי בפתיח, בעיקר כי הוא שבוי בתפיסה שמונעת ממנו לחשוב, או לנסות לחשוב. כי כבר חשבו לפניו, אז מדוע שהוא יתאמץ?
הוא למד כי Henoch-Schonlein Purpura היא מחלה אוטואימונית.
איזה יופי.
מחלה אוטואימונית היא כיסוי תחת לבורות, אי רצון לשבור את הראש. היא מזכירה את הגנים אותם מאשימים במחלות כרוניות, כמו הסרטן, או האשמת כל וירוס תמים שהוא הגורם למחלה כלשהי.
אז הנה הכפפה: יש סיבה אחת ויחידה למחלת Henoch-Schonlein Purpura ומכאן נגזר גם הטיפול.
החזיקו חזק את הכיסא.
הייתה פעם מחלה שהרגה 5000 ספנים בריטיים כל שנה, באופן שתוך 200 שנה (1600-1800) הממלכה איבדה מיליון זכרים בגיל הפוריות, וללא ספק פגמה בתעסוקתן של נערות רבות בנמלים השונים ברחבי העולם.
עד שבא כירורג בצי הבריטי בשם ד"ר לינד.
הוא לא היה פנימאי וגם לא רופא ילדים.
רק כירורג.
נדרשו למשרד הבריאות הבריטי עוד 50 שנה אחרי שד"ר לינד מצא את התרופה למחלה, ולאחר שמתו עוד רבע מיליון ספנים, כדי לקלוט ולהבין כי ניתן להחלים 100% מהמחלה עם קצת לימון או תפוז או קיוי או כרוב חמוץ.
אתם יכולים להרפות את האחיזה מהכסא.
כי אם עד עתה לא נפלתם מהכיסא מרוב צחוק על טמטום משרד הבריאות הבריטי, שבו היו מאופסנים מלא רופאים, עכשיו אני הולך לזרוק את הכפפה.
מחלת Henoch-Schonlein Purpura היא אותה מחלה. כמו של ההיא הבריטים, וגם של הספרדים והפורטוגזים וההולנדים, ששייטו ברחבי העולם. חסר ויטמין C.
בתחילת Henoch-Schonlein Purpura הילד חולה במחלה כלשהי, יכול להיות ספונטנית, כי חסר לו ויטמין D וגם אבץ, או שהוריו הלא חכמים נאותו בעקבות לחץ של משרד הבריאות לתת לילדם חיסון, שהוא איוולת בהתגלמותה, ואסורה במתן לילד עם רמות ויטמין D וגם C נמוכות.
כעבור שבועיים של חולי סתמי וממושך אצל אותו הילד באה לה Henoch-Schonlein Purpura , שהיא פגיעה בכלי דם.
וכך היא עלולה להתפתח לאי ספיקת כליות. והשתלת כליה. ונוגדי דחיה. ולימפומה.
אם אותו המומחה במומחים הישראלי, פאר הרפואה העברית בארץ ישראל, יבדוק כמה ויטמין C יש בדמו של הילד עם אותה המחלה, הוא עלול להבין את הרמז משמים. הרמה תהיה בגובה השפלה, קרוב לפני הים!!!
מתן מהיר של הויטמין, ויטמין C, לווריד או בתחת או לפה, וכל הדימומים שמקורם פגיעה בכלי דם העורקיים תעלם כהרף עין.
וכך תיעלם עוד מחלה לא נעימה מספרי הרפואה, כמו האנמיה הממארת, כמו פלגרה וכמו מחלת העור עם שם נורא ארוך, שנעלמה כשנתנו לחולה ההוא אבץ וזהו.
אלא מאי? שבארץ הקודש, באף בית חולים, יהיה גובהו ומספר מיטותיו אשר יהיה, אין כל מקום לבדיקת ויטמין C. אולי יש בתל השומר, אבל כל ניסיונותי לדבר איתם בטלפון הסתיימו בדיממת אל-חוט.
כלומר הסיכוי לאבחן את מחלת Henoch-Schonlein Purpura הוא אפס והסיכוי לרפא מחלה זו לא קיים, בארץ המתהדרת ברמת רפואה גבוהה.
זה נכון שיש לנו מנתחים מעולים, ועל זה ניתן להתפאר, ושירותי הצלה בין הטובים בעולם, אך הרופאים הפנימיים ורופאי ילדים וכמובן האונקולוגים, עובדים קשה בהצלחה שואפת לכלום בטיפול במחלות כרוניות.
הראו לי מומחה שהצליח לרפא רבע חולה סוכר או לחץ דם או מחלה ראומטית…….
כתבתי כבר לא פעם בפייסבוק ואולי גם באתר שלי שניתן להכניס חוקן עמוק למערכת הבריאות אם אנחנו רוצים שיתחילו לבדוק לכל חולה נמרץ, יעני בטיפול נמרץ, את רמת ויטמין C.
נחוץ רק שקרובי חולה בטיפול נמרץ יקחו ממנו דם ביום הרביעי לאשפוזו. וישמרו אותו במקרר.
אם הוא ימות (חו"ח), נשלח את הדם לגרמניה לבדיקת רמת ויטמין C. אם הוויטמין יהיה נמוך ביותר, והוא יהיה, אשמח לכתוב חינם חוות דעת נגד אותה המחלקה לטיפול נמרץ, שאחראית למותו של החולה. תביעה על רשלנות שהובילה למוות. מקרה או שניים כאלו, ובכל בית חולים יהיה KIT לבדיקת ויטמין C.
העבירו את המכתב לכמה שיותר חברים.
אם משרד הבריאות אימפוטנט, נהיה אנחנו, פשוטי העם, הטובים המעניקים למשרד את "הוויאגרה", לו היא נחוצה..

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

דילוג לתוכן