על ההתייבשות…..

ד"ר סירס, רופא אמריקאי, הוא מומחה ללב וגם חושב כמוני, או למען הדיוק, אני חושב כמוהו, כי הוא כותב באנגלית. וכל מי שכותב באנגלית, בטח חכם.
המכתב שקבלתי ממנו קצת הפתיע אותי.
כי אני כל הזמן טוען שכדי למנוע התייבשות, יש לשתות הרבה מים, והאינדיקטור למצב טוב של נוזלים בגוף הוא שתן בהיר.
הילדים שלי למדו ממני-
שתן צהוב, לא טוב.
שתן לבן, מצויין.
ברור שאין שתן לבן. הכוונה לשתן בהיר.
ד"ר סירס אינו טוען שאני טועה. שתן בהיר הוא באמת סמן שמבחינת נוזלים המשתין בהיר הוא בסדר.
רק שההזדקנות שלנו ומחלות רבות, כולל עור מתקמט ומחלות פרקים למיניהן וגם פרקינסון וים של מחלות נוספות, רובן קשורות לבעיה של התאים. או בעצם הממברנה שעוטפת את התא.
אתם שותים שש או שמונה או עשר כוסות מים  ביום. המים הכי איכותיים עם טיפת לימון בכוס. לא לשכוח לערבב ולחכות כמה שניות, שהמים יכנסו לסידור פרחים, סליחה, סידור המולקולות, בצורה הנכונה.
וכגוי מוחלט, למרות שהורי היו יהודים, אני מציע לכם לברך על המים. התפילה, גם בלב, טרם השתייה, בכוונה (למשל: אנא השם, תן אהבה בהם, במים שבידי), היא מצויינת לאותו סידור פרחים, סליחה, סידור מולקולות המים. בדוק. (לא כמו ה"בדוק" של ד"ר PISHER).
ד"ר סירס טוען שהתאים שלנו, בגלל ריבוי חומצות שומן אומגה 6 בתזונה שלנו או למען האמת, חסר קשה של אומגה 3, בעיקר אלו  המצויות בשמן דגים או שאר יצורי ים (ופחות אלו שבפישתן ובקנביס), EPAּ+DHA, הממברנה של התאים שלנו נהיית קשיחה ולא נותנת למים לחדור בצורה מיטבית, באופן שלמרות שאנחנו שותים הרבה, והשתן בהיר, התאים מתייבשים יחסית. וזאת אחת הסיבות הפשוטות להרבה מחלות.
צרפו לכך בירה ואלכוהול וקפה ובכך איבדתם המון מים, למרות שנדמה לכם ששתיתם המון. והשתן מה זה יוצא בהיר.
כל הנ"ל מְשָתנים.
על כול כוס קפה או בירה, איבדתם 2 כוסות מים מהגוף. בדוק. בגלל ההשתנה המרובה השתן בהיר אך הגוף, כל תאי הגוף, מצטמקים בגלל חסר המים האמיתי.
וכשתאי המוח מצטמקים, אנחנו במצב רוח טוב, כי שיתָקנו את מערכת הבקרה, שאומרת לנו להיות כך וכך. ואז עם האלכוהול, אנחנו כבר אחרים, וזה משעשע אותנו ואת החברים.
בקיצור, קחו שמן דגים נוזלי (לא כמוסות. כי הכמוסות מונעות מאיתנו להריח את השמן שבתוכן, וגם כשהשמן ימקולקל, להריח לא נוכל. שמן דגים נוזלי תמיד ניתן להרחה). מינימום 2 כפיות למבוגר, ליום, שזה שני שליש כף, בערך.
אם תוסיפו כף שמן פשתן וכף שמן מריחואנה=קנאביס=המפ לסלט כל יום, אני חושש שלעולם (והכוונה יותר מ 120 שנה) לא תמותון.
ומה אם כף שמן קוקוס או שתיים, כל יום?
אם כבר שאלתן, התשובה חיובית. קחו. זה נהדר. אנרגיה מוחית. הכי טובה לאלצהיימר.
כפרה עליכם. הערב אתם אמורים לצום. בשביל הכפרה.
גם אני צם. עד שהרעב יפריע לי בכתיבה. כי הכתיבה, עבורי, ואני מאמין באמונה שלמה, היא כתפילה לעם בריא יותר, והיא מצווה המכפרת על כל שביני לבינו. כי אני יודע שהוא חש אכזבה כשכל כך הרבה עובדי אלילים יש אצלנו. אלילי החיסונים. אלילי הכימותראפיה. והוא היושב"ם, חש כי תש כוחו. ואנשים כמוני הם קצת נכס בעיניו, על פי "טובים השניים".
אל תשכחו שביוני יולי 2015 הרעים ממשרד הבריאות חיסלו/רצחו לאלוהים שלנו תריסר תומכי בריאות בארה"ב. שותפים למאמציו לרפא את בני האדם. בטח קראתם.
לכו בדרכיו. הוא תמיד יחתום.
אלו היו שישים שניות על אומגה 3.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

דילוג לתוכן