פריצה לכיוון אסטמה….

אני יודע שלצערי, כן, לצערי, אני במיעוט. וזאת כיוון שאימצתי לי את דרך המחשבה של מיעוט שבמיעוט, שמאמין שהרוב ממש לא חושב.
ואני מתכוון לרוב, אם לא כמעט לכל, הרופאים, והחוקרים. וכמובן גם רוב עם ישראל, ועוד יותר רוב גויי העם, הג`ינג`ים והלבנבנים, שסחבו איתם לדרך החשיבה המפוקפקת את השחורים, את החום בהירים (מוסלמים?) ואפילו את הצהובים בחלקם.
נקח בעיה רפואית שכיחה במערב קוראים אותה "אסטמה". וזו רק דוגמה, כי יש גם מחלה בשם "אסטמה של העור". ושמוע שמעתי מפי הנוגעים בדבר, כי עומדת לעלות על במת האבחנות הרפואית גם "אסטמה של פי הטבעת", המוכרת לרבים כהיצרות עוויתית של החור של התחת, וזו גורמת לכאב עוויתי שם בלמטה, בינות לעכוזים.
יש איזו דפיקה בסיסית בחשיבתם של הרופאים, ומהם זה עבר לחוקרים, ומהם לצמאי דמים=כסף, יצרניות של כל מיני כימיקלים עם המון תופעות לוואי.
הם, הרופאים, חושבים שאסטמה זו מחלה. ואפילו מחלה אחת. צפצוף כזה, עם תחושת התחנקות, בגלל התכווצות של דרכי הנשימה הגדולים, בנשיפה, באופן בו נכלא האוויר ורצים לחלון, כאילו רק בחלון הפתוח יש יותר מולקולות חמצן. וחנקן…
ואני שואל, איך חברים, שלמדו יחד איתי רפואה, וגם אחרי, והייתה להם מנת משכל די גבוהה, בממוצע, אם חושבים על האוכלוסייה הכללית, ועם היד על הלב, רובם היו מבריקים ממני, גם ביום (אז הברק ברור) וגם בלילה, לא קולטים כמוני, שהאסטמה הזו היא בכלל לא מחלה אלא זעקה של הגוף האנושי כי חרא לו. וכל מה שהוא מבקש זה הבנה והנחית ריפוי.
הילדון או המתבגר וגם המתגייס יכול להיות להם צפצוף אסטמטי, אפילו לזמן די ממושך, שיכול להפחיד הורה וגם רופא.
הם ממש לא צריכים וונטולין. הם ממש לא צריכים סטרואידים. לא תצליחו להראות לי אף חצי יצור אנושי אסטמטי שרופא הכי מומחה בחלד, רב שנים ודל שערות, כזה שכרסו מלאה חומר מודפס במאמרים הכי עדכניים, במאה השנים האחרונות, הצליח לרפא. חצי חולה אסטמה. כי הדרישה לרפא חולה שלם היא ממש מוגזמת.
ואני חושב, שנורא קל לרפא חולה אסטמה. כל כך קל, שתוך שנה ניתן היה לסגור את כל המרפאות לאסטמה.
ולמה רשמתי הקדמה ארוכה כל כך?
תקראו בעצמכם:
פריצת דרך: תרופה לאסתמה – תוך פחות מחמש שנים
חוקרים בריטים טוענים כי מצאו לראשונה את המקור למחלת האסתמה, אחת המחלות הנפוצות בעולם המערבי. הם גם גילו כי תרופה לאוסטיאופורוזיס עשויה לטפל בבעיה מהשורש, ומאוד בקרוב.
אסתמה היא מחלה שכיחה מאוד שמשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם, וגם בישראל . כעת, לראשונה, חוקרים זיהו את הגורם שעומד בבסיס המחלה. החוקרים מקווים כי הגילויים החדשים יובילו במהרה למציאת טיפולים חדשים ויעילים שיפגעו "בשורש" הבעיה.
אסתמה (הנקראת גם קצרת) היא מחלת ריאות כרונית שמצרה את מעבר האוויר בסימפונות. אסתמה גורמת לאירועים חוזרים של צפצופים (קול שורק בעת הנשימה), לחץ בחזה, קוצר נשימה ושיעול, כאשר זה האחרון מתרחש לעתים קרובות בלילה או מוקדם בבוקר.
תרופה כושלת  לאוסטיאופורוזיס (קראתם טוב. הם מודים שמה שהם קוראים תרופה הייתה Shit) תטפל באסתמה?
המחקר המקיף, שבוצע על ידי חוקרים מאוניברסיטת קרדיף הבריטית בשיתוף עם חוקרים אמריקאים ממאיו קליניק, פורסם השבוע בכתב העת הרפואי Science Translational Medicine. המחקר מתאר לראשונה את תפקידם של קולטני סידן הקרויים CaSR בגרימת אסתמה, שהיא אחת המחלות הנשימתיות הנפוצות בעולם המערבי. המחקר בוצע עכברים, וכן על רקמות מדרכי נשימה ממקור אנושי.
המחקר גילה כי קבוצות תרופות מוכרת ממשפחת ה-calcilytics – תרופות שפועלות על אותם קולטנים שנמצאו קשורים למחלה – יעילה לטיפול באסתמה. Calcilytics פותחו לראשונה לטיפול באוסטאופורוזיס לפני כ-15 שנים, במטרה לעצור את היחלשות רקמת העצם על ידי עיכוב CaSR. למרות ההבטחה הגדולה, התרופה דווקא נכשלה כטיפול לאוסטאופורוזיס.
הגילוי המקרי כי אותו החלבון שמעודד אגירת סידן בעצמות גם משפיע על דרכי הנשימה הוביל לניסוי הנוכחי ולשינוי הייעוד של הטיפול. הסבר ראשון לכל תופעות המחלה:
הממצאים הללו מעניינים מכיוון שזו הפעם הראשונה שנמצא גורם משותף אשר יכול להסביר גם את ריבוי הטריגרים למחלה, משום שהפעלת הקולטנים הללו יכולה להיגרם בשל גורמים שונים דוגמת אלרגנים, עשן סיגריות או פיח, וגם את הרגישות שיוצרת את תגובתיות היתר של דרכי הנשימה. החוקרים הראו כיצד גורמים סביבתיים אלה משחררים כימיקלים שמפעילים את קולטני ה-CaSR ברקמות של דרכי הנשימה ויצרו תסמיני אסתמה.
הגילויים החדשים משמעותיים בייחוד עבור חמישה אחוזים מבין חולי האסתמה אשר אינם מגיבים לטיפולים הקיימים כיום בשוק (שימו לב! שימו לב! סוף סוף הם מודים. הרופאים. החולים מגיבים- אך לא חולים שנרפאים!!!). עבורם, פריצת דרך בדמותו של טיפול חדשני יכולה להיות מהפיכה מבחינת איכות החיים. חרף היותה של קבוצת זו קטנה באופן יחסי, עלויות הטיפולים בה, כמות ימי האשפוז והנזק שנגרם להם, מהווים כ-90% מעלויות הטיפול בחולי אסתמה בכלל.
אם אכן ימשיכו הממצאים הללו להתחזק גם בניסויים נוספים, הרי שבתוך שנים ספורות יתווספו לארון התרופות טיפולים מדור חדש אשר פוגעים במנגנון הבסיסי של אסתמה. תקוות החוקרים היא שבתוך שנתיים יחלו בניסויים קליניים בבני אדם, וכי התרופה תהיה זמינה לשימוש בתוך חמש שנים.
לסיכום שלי- המניאקים מחפשים עוד דרך לסחוט דמים=כסף, מהורים אומללים.
אני מקווה שעד אז ההורים יבינו שרק הם יכולים לרפא את בעיית הילד, שהיא זעקת גופו.
שאלתם איך?
הצחקתם אותי!
הכול כתוב באינטרנט. נכתב ע"י החכמים. כי ים של אהבלים תמצאו רק במערכת הבריאות. וזכרו- ב"זכותם" אפס הצלחת ריפוי. רק תגובות. רק התמכרות. רק נזקים מצטברים.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

דילוג לתוכן