שמש…

לפני יום או יומיים נסעתי לי לאנשהו, משם לשם, והקריין ברדיו, שלרוב אינו מרגיז אותי, הפעם הוא כן. הוא נסה לשכנע אותי, אותי כי הייתי לבד באוטו, שקרם כזה שמורחים, המונע ממני את המגע האלמנטרי, שומר עלי מפני סרטן העור. סגרתי מיד את הרדיו, כי אני שונא שמרמים אותי. ועוד בזמן נהיגה. על הכביש חייבים להיות רגועים.
חשבתי לכתוב לשרת הבריאות, בפייסבוק, אבל זכרתי שהיא לא למדה רפואה כך שאולי היא לא תבין.
שמעתי שיש לה מנכ"ל, מִשהו בשם גמזו, שבזמנו  היה רופא. אבל הוא די בצרות. כל מיני מרמים אותו כי בסך הכול מאד קל לרמות רופא בישראל אם מדברים באנגלית, ויש גם עניבה ברקע, וגם מביאים לעיניו מאמר או שניים. באנגלית כמובן. ועוד כותבים שזה EBM, יעני רפואה (פחחח!) מבוססת על עובדות (פחחחח!).
כך אפשר לעבוד אפילו על מנכ"ל משרד הבריאות, שאין לו מִהו שיסייע לו בהצגת החידושים.
זוכרים אין רימו אותו עם החיסונים לשפעת החזירים, שעשו המון רעש והסטריה עד ששר הבריאות, שמנכ"ל משרד הבריאות תמיד ממונה עליו, זעק על כל גבעה רמה-"אל תסתכנו. תתחסנו". עם סימן קריעה בסוף המשפט.
הם בזבזו 450 מיליון שקל ואחרי שהעם החכם שם על שניהם קצוץ ובגדול לא הלך לקבל את זריקות החיסון,
שנותרו מאופסנות, הם אפילו לא התנצלו בפומבי.
חשבתם שהמנכ"ל נהיה יותר נבון? זו לא אשמתו שהוא לא, אבל זוכרים ממש לפני כלום איך הם, ממשרד הבריאות, ספרו לנו על שצפויה מגיפת הפוליו, וטיפות החלב עבדו גם ביום שישי, יעני הם ימנעו את המגיפה?
הייתי בקשר עם מנהלת חברה קדישא, כדי לקבל הכי בהקדם מידע על קרבן הפוליו הראשון. שמת. אני ממתין.
הייתי בקשר עם כל בתי החולים בישראל, עם מחלקות הילדים, המיונים, המעבדות הוירולוגיות, כדי לקבל מידע הכי ראשוני מתי שני חולים פוליו יאובחנו. כי חולה פוליו אחד זו באמת לא מגיפה. אני עדיין ממתין.
זוכרים את ההתנגדות להפסקת ההפלרה של ראשי משרד הבריאות בטענה דבילית שזה מונע עששת וכי הפלרה טובה? אז באו לפני כשבוע חוקרים והבהירו שלמרות הפלואור במים, 80% מילדי ישראל סובלים מעששת. בגלל הסוכר. בגלל אי צחצוח שיניים.
בטח חשבתם שהמנכ"ל ביקש סליחה מיעקב גורמן, מהעמותה "איזון חוזר", שנלחם בהפלרה? השתגעתם. המנכ"ל לא קלט את ההטעיה שהטעו אותו רמאים בעלי עניין.
זאת אומרת שיש לנו בעיה עם משרד הבריאות. לא שאני חושב שצריך לסגור אותו. יש לו שימוש או שניים, בייחוד אם יזרקו עלינו קצת סרין או איזה זרחן כזה בעיייתי.
אבל אין ספק שמשהו שם מסריח מרוב טיעונים מוטעים ומטעים.
זה ממש לא הוגן שאחד כמוני, שהוכשר להיות מנתח וגסטרואנטרולוג,  עושה היום את מה שמשרד הבריאות היה אמור לעשות.
כך שאם המשרד לא מדווח לעם מה כן ומה לא בנושאי הבריאות, כל המשימה הוטלה עלי ועל עוד כמה רופאים ומרפאים, כדי שהעם לא ימשיך לכתת רגליו בחשכת ימי הביניים. אז אנחנו מביאים קצת אור.
בקיצור, כל הממרחים נגד השמש הם די בולשיט. נכון שאסור להישרף בשמש. תשאלו עוף או עופיון. גם הוא שונא כוויות, ביחוד אם זה בשמן עמוק.
שוב ושוב כותבים חכמים, שאפילו אחד דומה להם אין במשרד הבריאות, כי הגוף האנושי חייב בשמש, ממש כמו צמח. כולם טוענים שזה בגלל וויטמין D. אני מסכים אבל לפעמים אני חושב שיש לשמש עוד איזה אורכי גל שחשובים לנו, מלבד ביצירת וויטמין D.
כולם כבר יודעים (מלבד שרת הבריאות והמנכ"ל ועוד 20,000 רופאים בישראל) שבחסר וויטמין D, מהשמש או מהכמוסה, יש חסר NO שמוריד לחץ דם ועוזר לזרימת הדם ללב וגם לבולבול. וגם לשחלות, ועושה חשק לשני המינים. ובלי מגע שמש ומגע מיני, החיים לא חיים. זו דעתי. יש לי ידידה שלא חושבת כמוני. אבל היא היחידה. השאר מתביישות להודות.
במאמר אחרון שכתב ד"ר מרקולה הוא כותב כי מחצית מהסרטנים השכיחים לא היו מופיעים אם היינו נחשפים ישירות לשמש בלי כל מיני קרמים, עם מסנני קרינה זו.
אפילו המלנומה, הסרטן האגרסיבי, לא תופיע אם האדם יקלוט קצת קרני שמש חמימות ומלטפות. אין שמש יש מלנומה.
ממש כנ"ל לגבי 16 סוגי סרטן.
אז מה, שאני אגיד שמנכ"ל משרד הבריאות הוא אידיוט או רמאי? בשום פנים לא אומר זאת. משהו ממשיך לרמות אותו, אחד שמדבר באנגלית, בא עם עניבה וגם מראה לו כל מיני EBM!!!
מה המנכ"ל יכול לעשות?
להתקשר אלי?
הוא הרי לא יודע את הטלפון שלי ואני חושש שהוא יחשוש לבוא אלי לקציר, המוקפת מכל עבריה בכפרים מוסלמיים בואדי ערה, או ואדי עירון בעברית.
כך שלא נותרה לי ברירה אלא לקרוא לכם- תשתזפו. אבל בתבונה. בלי מריחת מסנני שמש.
 אחרי חשיפה סבירה קחו חולצה וכובע.
יאללה, בני עמי, יש חופש. לכו לים. טיילו בארץ ישראל.

אהבתם את המאמר? שתפו לחברים

דילוג לתוכן